niedziela, 21 października 2007

Spotkanie po la...miesiącach;)


Tak jak nas wczoraj na reunionie grupy drugiej się spotkało to nas tyle na wykładach nie bywało.
Zjechała się świta z najdalszych zakątków kraju, z Pilicy, Warszawy, Czechowic, Ustronia, Dąbrowy i eee...Katowic:)
Normalnie rozmawialibyśmy o polityce i kulturze, ale że akurat była cisza wyborcza to PO.PIS.ywalismy się co to tam kto robi po studiach ;)
No więc wg najnowszych danych, kilkanaście procent naszej grupy odnosi sukcesy jako ludzie biznesu, a reszta jako genialni fizjoterapeuci.
1% broni się 29 października;)
Na zdjęciu nr 1, od prawej Pani Fizjoterapeutka Justyna oddziału neurologicznego CSK, Pani Fizjoterapeutka Kasia z Ustronia oraz Pani Ania specjalista od spraw marketingu;) zdjęcie nr 2 to Aga i Tracz company- czyli szefostwo Fizjo-Fit (koniecznie z myślnikiem) Już myślą jak zwiększyć obroty i stać się potęgą fizjofitnessową (wiem nie ma takiego słowa) :)
Na fotce nr 3 przyszli Państwo Burdzińscy odnoszący sukcesy w branżach medycznych. Kwiat Polskiej młodzieży czyli trójca na zdjęciu nr 4 czyli od lewej Pan Grucha - Ratownik Warszawskiego Pogotowia oraz wierni towarzysze broni, honorowi obywatele grupy drugiej Fizjoterapii- Dawid i Arek. Fotka nr 5 kolejny ekspert od Marketingu Pani Monika wraz ze wspomnianym już Dawidem. (spoko, Monika nawiążemy współpracę między therabandem a Technomexem);)
Sven dotarł, aż z Pilicy jadąc przez Kraków, troszki się spóźnił (jakieś 3,5 godziny), ale lepiej późno niż później:) Na kolejnej fotce Pan Doktorant Wojtek z Panią magister. Tylko gdzie jest Marcelina??? (nie ma na fotkach, ale karierę też robi):)...


Short, but in English

So after a long summer, we all met in a club to see what's going on in ones live after college. Basically everybody are doing pretty good, making money or being physical therapist;) (I guess you can't have everything;) ). Anyway we all trying to find ourself in a world of people who don't have discounts for being a student any more:) After all life after college can be fun, no more exams but still having a beer;)

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Foxy Ladies and SZuper Studs!

"Let's Git It on. . ."
--Barry White

Sikorka pisze...

"Let's get it on???"who's there?:)

anna pniewska pisze...

Pozdrawiam Grupe II :-)

Sikorka pisze...

pozdro for you toooooooooo:) jak przyjedziesz to zrobimy powtórkę:)
a tak przy okazji, to ktoś przekroczył 5000:)

diana pisze...

słyszałam, że się na weekend wybierasz w rejony góskie (czytaj: Ustroń)...? :)
pozdrowieniowo z zabrza.
diana.