sobota, 2 lutego 2008

Trochę o małych zmianach:)

Żeby nie robić z tego takiej tajemnicy, uprzejmie powiadamiam, że zmieniam adres zamieszkania:) Nie daleko pada jednak jabłko od jabłoni (w tym przypadku Sikorka od gniazda) bowiem tym razem nie przeprowadzam się na inny kontynent;) Jeśli chodzi o moją nową rezydencję, to trzeba tam będzie przeprowadzić małe zmiany za nim się wprowadzę, żeby pozbyć się stylu "Wczesny Gierek". Rozpoczyna się, więc okres kupowania magazynu "M jak Mieszkanie", ściągania programów do urządzania IKEA, no i do roboty. Poniżej wrzucam małą fotkę "Tak wygląda mój pokój przed" w jakże uroczym kolorze kanarkowym. Oczywiście lodówka nie będzie docelowym elementem wyposażenia;) Reszta zdjęć udostępniona zostanie po wprowadzonych zmianach. Wtedy będzie można popatrzeć na efekt końcowy powiedzieć "no ładnie", a potem popatrzeć na fotki z przed i powiedzieć "nie no naprawdę widać różnicę";) Żeby zrekompensować brak zdjęcia kuchni, powyżej prezentuję profesjonalny projekt architektury wnętrza p.t."Jak by wyglądała moja kuchnia gdybym była Simpsonem";)

English

In few words, about those small changes. I'm moving:) My new place needs probably "Extreme makeover - Home edition", but that's ok:) Good that my imagination is big enough to see, how it's gonna look like after it:) To prove that, let's just take a look at the project of the kitchen if I would be...The Simpson;)

6 komentarzy:

maciej pisze...

Witam!:)
Szukając informacji o Wisconsin Dells znalazłem Twojego bloga. Fajnie się czyta historie, które mogą mnie spotkac już w czerwcu:)
Mam pare pytań. Możesz się odezwać do mnie na maila -m.popkowski@gmail.com .dzięki:)
Pozdrawiam!:)

Sikorka pisze...

Pewnie:)Twój problem nasza głowa;)

a. pniewska pisze...

Hello Sikorka...
Kiedy bedzie house-warming party? Powodzenia w urzadzaniu. Pozdrawiam!

Sikorka pisze...

No miejmy nadzieję, że w marcu, chociaż urządzanie to nie taki pikuś:)
a jak tam Twoje mieszkanko?

nelly pisze...

Sikor.... ale numer, gadaj gdzie mieszkasz!!!

Sikorka pisze...

napisałabym adres na forum, ale potem fani by się zlecieli;)
generalnie ta sama ulica,ale nowa inwencja twórcza:)