czwartek, 26 lipca 2007

Wszystkiego najlepszego Aneczki...


Krótko i na temat, wszystkim Aniom all the best z okazji name's day. U mnie przez jeszcze pół godziny jest 25.07., ale u was są już nasze imieniny. Więc, gdziekolwiek jesteście i cokolwiek robicie, mam nadzieje, że "it's all good." Dajcie znać czy ślub był wspaniały, czy szykuje się przeprowadzka, czy Park Kultury kwitnie i jakie inne nowości w życiu każdej z Ań wydarzyły się niedawno.9 komentarzy:

luks35 pisze...

Hej Ja również dokładam się do życzeń imieninowych dla AŃ no i Tobie oczywiście wszystkiego naj naj naj naj naj naj...... z tej okazji i powodzenia w Stanach i w ogóle w życiu zawodowym i sercowym..... oraz miłej imprezki imieninowej.

Aga pisze...

Panno Sikoro po tych wszystkich latach... :P Wszystkiego, czego tylko pragniesz! A tutaj stare, ale działa: http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_18964.php Buziaki!!!

Aga pisze...

A jednak nie działa... trzeba jeszcze dopisać na końcu 964.php Pora chyba wrócić na swoje miejsce, między kartki książki ;)

Anonimowy pisze...

wszyskiego dobrego happy name`s day dla Aneczki ode mnie Piotrusia i rodziców, duzo usmiechu i fajowskiej zabawy (mimo ze beze mnie 1 raz od wielu lat;D)
Que todo salga bien;)))!!!!pa

Anonimowy pisze...

Kochanej Anusi życzymy dalszych przyjemnych chwil przy pracy i zabawie oraz udanej zabawy imieninowej. Pozdrawiamy też i całujemy Was oboje(już z Katowic)- rodzice

Anonimowy pisze...

Wszustkiego najlepszego, Sikorex!!//nelly & bart

diana pisze...

no no no no :) wszystkiego kolorowego!:)

kate&diana pisze...

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, chwil pogodnych i radości. Żyj wesoło przez 100 lat, caluteńki poznaj świat! :)Buziaki Sikorko Nasza :P
k.r

Sikorka pisze...

wow, gracias amigos i rodzicos:)jak tylko wytlumacze wszystkim co to jest name's day zaraz bede swietowac:)