czwartek, 28 czerwca 2007

Krótkie notatki pisane przy śniadaniu...


Blog z rana jak śmietana. Nie mam za dużo czasu, bo oczywiście już jestem spóźniona, ale to nic do tosta można coś napisać na blogu. A więc w telegraficznym skrócie:
Po pierwsze co tu sie dzieje?!?Komentarze żyją własnym życiem i ktoś tu szykuje przewrót czerwcowy, żeby obalić moje rządy na moim własnym blogu. W drodze wyjaśnień - Adaś dostał pracę jako felietonista, bo miał dobre referencje, ale do awansu mu jeszcze daleko. Z resztą ubawiłam się jak czytałam co napisał, więc może po rozmowie w kadrach przeniosę go do działu "Zarąbiste teksty na bloga Sikorki" :)

No i widzę, że mamy kolejneeeeeeeeego, niesamowiteeeeeeego... magistra!!! Mgr Inż Cebulka. Anno gratulacje i ciesz się wakacjami:)

Kolejna informacja jest taka, że jestem w szoku, że już tyle odświeżeń strony. No dobra, mama przyznaj się ile razy wchodzisz na stronkę. Chociaż ja to też pewnie trochę nabijam, bo dzięki komentarzom wiem co i jak:)

Dzisiaj wreszcie będziemy obchodzić urodziny Agi. Lepiej późno niż później:) To tyle na chwilę obecną, bo biegnę do Agi, a potem do Candy.
Ale jutro może napisze dlaczego kolumbijska kawa jest najlepsza na świecie;)

P.S. Oczywiście jedzenie na fotce nie obrazuje w pełni mojej kromki z dżemem, no ale trudno, akurat Google nie miało zdjęcia mojego śniadania;)

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Sikorka musisz jechać do Roswell przekazać "moim" pewne tajne informacje:)Robię się coraz grubsza i możliwe że niedługo będę zajmowała 2 miejsca w autobusie, tak jak pani którą spotkała Kasia R.A tak w ogóle to pozdrawiam!!!!!!UUUFOOOO

Anonimowy pisze...

AAAAAAAdaśśśśśśś pękam ze śmiechu z twoich haseł prosze napisz coś jeszcze-twoje dzieło działa jak środek antydepresyjny:)

Nelly pisze...

Sikor!!! Nawet nie śmiej pisać nazwy kraju na K! Ostrzegam... będzie sie to wiązało ze zmuszeniem Cię do wypicia całego bidonika wina... pamiętasz?? No więc trzymaj sztamę z koleżanką Madzią i nie pisz..., bo inaczej... AUŁAAA będzie!!!

diana pisze...

piszcie, piszcie:D Oba Sikorątka. Piszcie o karaju na Ka i na T i w sumie na inne literki, bo alfabet daje pewne możliwości:D
diana.

Sikorka pisze...

oj Madzia, chyba bede musiala sie z Toba umowic na karna runde bidonika, bo cos sie moze pojawic;)